Arkonia Szczecin - strona nieoficjalna

Chemik Cup - podsumowanie

• autor: arkonia2003, 2014-01-19 20:40

Bardzo udanie zakończył się dla naszych orłów niedzielny turniej w Policach o Puchar Burmistrza Gminy Police. Na turnieju walczyło 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. Arkończykom w fazie grupowej przyszło się zmierzyć z zespołami Chemika I, Chemika 2004, Iskierki Szczecin, Salosu Szczecin i Pogoni I.

Pierwszy mecz z Iskierką był jak zwykle "na obudzenie się" i pomimo dobrego początku chłopcy ulegli przeciwnikowi przegrywając 1:2 (gol: Żmuri). Potem już było coraz lepiej. Najpierw wygrana z Salosem 1:0 (gol: Strzelec), potem z Chemikiem I 2:0 (gole: 2x Tele) i pewne zwycięstwo z Chemikiem 2004 3:1 (gole: Kapi, Wasyl, Głodek). Ostatni mecz fazy grupowej to nerwówka i chaos na boisku. No i przegrana 0:7 z Pogonią I. Trzy wygrane mecze dały jednak zespołowi 9 punktów i wyjście z grupy na drugim miejscu. W walce o finał przyszło nam się zmierzyć z Pogonią II, która wygrała swoją grupę. Mecz był pełen emocji i zaciętości a w dodatku o dużą stawkę - grę w wielkim finale. Chłopcy nie przestraszyli się jednak przeciwnika, zagrali dobrze w obronie (brawa dla naszego bramkarza  Wiśni) i po pięknej kontrze i ładnej asyście Strzelca, Wasyl umieścił piłkę w siatce. Arkonia - Pogoń II 1:0 ! Gramy w finale!

Ostatnim meczem po całym dniu zmagań był mecz z Pogonią I, która dotarła do finału nie przegrywając żadnego spotkania. Faworytem była oczywiście drużyna przeciwnika jednak chłopcy pokazali na co ich stać i zagrali najlepszy mecz dnia. Ulegli jednak Pogoni I 0:1. Tabela końcowa turnieju:

I Pogoń I

II Arkonia Szczecin

III Pogoń II

IV IRAS Czaplinek

V Stal Szczecin

VI Iskierka Szczecin

VII Chemik I Police

VIII Samson Zdroje

IX Pasewalker FV

X Salos Szczecin

XI Chemik II Police

XII Chemik 2004 Police

A niesamowitych emocji kibicom dostarczyli : Wiśniewski Aleksander (BR), Głodkowski Mateusz (K), Wasielewski Mateusz, Promiński Mateusz, Teleszko Kamil, Strzelczyk Łukasz, Orlicki Kacper, Żmurkiewicz Paweł, Patryk Rudnicki.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Turniej DEYNA CUP 2013
Ładowanie...